Kuklińska
flaga
Strona główna » Blog » Płaszcze wizytowe dla Mam weselnych

Ten blog jest dla Kobiet szukających stroju specjalnego na najważniejsze uroczystości w życiu.

Sukienka weselna to nasza specjalność. Sukienka weselna dla świadka, sukienka weselna dla druhny, sukienka weselna dla gościa i sukienka weselna dla mamy weselnej. Każda z tych sukienek musi być elegancka podkreślająca znaczenie tej uroczystości. Ślub to szczególny dzień dla młodych rozpoczynających nową drogę życia. Każda kobieta zaproszona na ślub powinna pięknie i elegancko wyglądać na tak ważnej uroczystości. Mamy weselne szczególnie powinny zadbać o swój strój weselny.

Mamy weselne

My szczególnie zwracamy uwagę na ubiór Mamy Pary Młodej. Mama, która wydaje córkę za mąż czy mama żeniąca syna chce, aby w dniu ślubu swojego dziecka wyglądała pięknie i zgrabnie, młodo i odświętnie. Każda kobieta jest inna co oznacza, że stylizacje stroju weselnego będą się różnić. Uroda, figura, sposób bycia muszą być brane przy wyborze stroju na ślub dziecka. Pora roku i miejsce ślubu też wpływają na stylizację ubioru mamy weselnej.

My w Krakowie na ul. Krowoderskiej 59 stworzyłyśmy atelier, gdzie mamy weselne znajdują nie tylko wyeksponowane na manekinach propozycje stylizacji weselnej dla mamy weselnej, ale również zespół specjalistów doradzi właściwy styl dla danej kobiety. Wszystkie projekty to nasze autorskie wzory zaprojektowane przez naszą projektantkę Danutę Kuklińską.

Płaszcze wizytowe dla mam weselnych

Przed nami śluby jesienne i zimowe. To czas, kiedy stylizacja stroju weselnego musi oprzeć się o okrycie wierzchnie. Płaszcz wizytowy i bolerko wizytowe to podstawa takiego stroju.

Pierwsze wrażenie przed Kościołem czy urzędem stanu cywilnego jest najważniejsze. Mama weselna powinna stanowić taki obrazek, eleganckiej i wyróżniającej się z tłumu gości kobiety. Pani młoda i dwie mamy weselne to najważniejsze kobiety na ślubie. Te trzy kobiety w tym dniu stają się rodziną poprzez zawarcie związku małżeńskiego córki jednej z mam, a synem drugiej. Ślub dziecka to święto całej rodziny.

Wracając do tematu stylizacji jesiennej i okryć wierzchnich.

Płaszcze wizytowe dla Mam weselnych

My proponujemy płaszcze w stylu mody lat sześćdziesiątych a’ la Jackie Kennedy. Ich luźny krój nie ogranicza nas w wyborze kroju sukienki. Różowy płaszcz uszyty jest z różowego żakardu. To elegancka i niepowtarzalna wersja płaszcza wizytowego, który idealnie nadaje się na okrycie wierzchnie dla mamy weselnej.
Tafta to rodzaj materiału, który wybrałyśmy na płaszcz beżowy. Tkanina o lekkim połysku pięknie układa się na płaszczu. Kołnierz opadający na ramiona ułożony w fałdy nadaje temu płaszczu szyku i elegancji. Kremowy płaszcz uszyty jest z satyny matowej. Kołnierz jest najbardziej dekoracyjną i robiącą wrażenie częścią tego płaszcza. Kołnierz nie jest stałym elementem płaszcza- Można go odpiąć i wtedy uzyskujemy bardziej uniwersalną wersję płaszcza.

Płaszcze wizytowe dla Mam weselnychPłaszcze wizytowe dla Mam weselnych